Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je srpski 4um o animeo Vampire Knight
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Claymore.......

Go down 
АуторПорука
Zero`s girl
Admin
Admin
Zero`s girl


Posts : 238
Join date : 23.11.2009
Age : 27
Location : Cross Academy

Claymore....... Empty
ПорукаНаслов: Claymore.......   Claymore....... EmptyWed Nov 25, 2009 2:18 pm

da li ste gladali ovaj anime?

evo opisa:
Nekada davno, pre mnogo vekova, ljudi su živeli u stalnom strahu od demona koji su bili poznatiji kao jome. Ova krvoločna stvorenja mogu uzeti lik i sećanja čoveka kojeg proždru, pa se tako i uklope u društvo gde se slobodno hrane ljudskim mesom. Postoji samo
jedan način da se zaustave jome, a to su ženska stvorenja poznatija kao Klejmor – žene, napola demoni a napola ljudi, koje imaju i nose tu sudbinu da jednog dana i same postanu demoni koje love. Radnja animea se vrti oko Rakija – dečaka koji je prognan iz sela, i Kler, Klejmora koja ga spašava od zle sudbine. Dok se sama Kler bori protiv joma koje pustoše svet, da li će Raki biti u stanju da joj pomogne da zadrži svoju ljudskost?

Sa veoma malo humora i nekog malog naklona ka romansi, Klejmor je skoro potpuna drama sastavljena najviše od, možete da pretpostavite, akcije. Ovo je jednostavno prejaka osobina za ovaj anime, jer se dosta često možete susresti (barem znam da sam se ja susretao) sa animeima kod kojih se ubacuju nekakve srceparajuće scene da bi se sam anime učinio prijemčljivijim za širu publiku. Klejmor se kloni ovog momenta, tako da ako želite neki ozbiljan i brutalan anime koji takav ostaje do kraja, onda je ovo anime za vas. Klejmor arkovi (kojih ima nekih četiri ili pet) imaju takvu sposobnost da nam sam anime učine kvalitetnijim a priču još dubljom nego što već jeste.
Karakterizacija likova je dosta dobro urađena, uz iznimku Rakija, koji, iako važan lik za priču, ima jednostavno smarajuće crte ličnosti. Ostali likovi su dosta dobro razrađeni, a moj lični favorit (i po izgledu i po osobinama) je Teresa Mlitavog Osmeha.
Kraj animea nam se čini kao početak, tako da ovo nekima smeta. Dosta sam ljudi čuo da anime vredi gledati do kraja, ali da je kraj bezveze urađen. Ovo jednostavno nije istina - potencijal priče u Klejmoru je takav da ga jednostavno svaki ljubitelj animea mora pogledati. Ako nekoga treba kriviti, to su ljudi koji su radili ovaj anime i osmislili „originalan kraj“ umesto da se drže mange kao što su to do tada činili. Sem toga, zašto da se brinete? Kao i u Berserku, i ovde manga nastavlja priču iz animea, tako da se fabula ne završava, verujte mi.
Claymore....... 1Claymore
Назад на врх Go down
https://vampireknight4um.forumotion.com
 
Claymore.......
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Vampire Knight 4um :: OFF topic :: Anime-
Скочи на: