Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je srpski 4um o animeo Vampire Knight
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Fate/Stay Night

Go down 
АуторПорука
Zero`s girl
Admin
Admin
Zero`s girl


Posts : 238
Join date : 23.11.2009
Age : 27
Location : Cross Academy

Fate/Stay Night Empty
ПорукаНаслов: Fate/Stay Night   Fate/Stay Night EmptyWed Nov 25, 2009 2:32 pm

da li ste gledali?

evo opisa:

Ovo je anime koji nas vodi kroz priču o borbi između sedam čarobnjaka, koji učestvuju u turniru u kojem je glavna nagrada Sveti Gral. Svaki od sedam čarobnjaka može da „samonuje“ jednog heroja iz doba legendi, koji će im pomoći u borbi za ovu prestižnu nagradu. Glavni lik ovog serijala je Širou, usvojeni srednjoškolac koji ima veoma malo talenta za magiju kojeg njegov otac nije hteo da razvije, niti je hteo da samog Široua poduči o ratu i njegovom značenju. Sa obzirom na to, Širou se nalazi u velikoj neprilici kada slučajno prizove ili ti „samonuje“ heroja iz najjače klase i tako, hteo – ne hteo, biva uvučen u ovu mitsku borbu za prestiž koji donosi Sveti Gral. Inače, Gral ispunjava jednu želju pobedniku. Ali Širou, koga vodi jedan dosta smarajući nivo pravde i samopožrtvovanja, ne zna ni zašto će se boriti.
Narode, ovo je anime rađen po istoimenoj igri, koja je dosta popularna u Japanu. Pazite, ova igra je poseban tip igre, koja se naziva Visual Novel“, gde se od igrača zahteva da čita priču i klikće na određene izbore koje junaci trebaju da naprave. E sad, sa obzirom da je igra bolja od anime ostvarenja, ono što bi se moglo za njega reći jeste da, sa obzirom da igra ima mnogo različitih krajeva, anime nam daje solidnu priču, koja se isto tako solidno završava. Priča je jednostavna, ali na momente je kompleksnija i daje nam neke zaplete koji poboljšavaju samu priču i čine je zanimljivijom. Takođe očekujte dosta scena sa otkrivanjem tajni, jer ovaj anime je pun nekih takvih fora, gde se pitamo stalno ko je recimo heroj Archer, da bi na kraju skontali da je to...E neću da Vam kažem Razz
Borbe su odrađene na zavidnom nivou, ali sa obzirom da je čitav anime o „borbi“, to nije ni čudo. Junaci koje samonuju naši likovi imaju veoma „originalna“ imena: Sablja, Koplje, Asasin...mislim, hajd
Još jedna loša stvar, pored neoriginalnih imena, jeste i sam glavni lik. Širou je jedan od najiritantnijih likova u svim anime ostvarenjima što pogledah, gde sam tačno u nekim delovima hteo da ga protresem, udarim par puta po licu i jednom-dvaput nogom u dupe, da se malo upristoji i postane muškarac, a ne cmizdravac. Ostali likovi su ok, i moram priznati da su cure ovde veoma lepo urađene, tako da možete da očekujete velike grudi, zadnjice, a i malo romantike u ovom anime ostvarenju Very Happy
Animacija nije baš na zavidnom nivou, ali nije ni toliko loša, mogu da upotrebim izraz osrednja, ako će Vas to imalo usrećiti Smile Muzika...hm...nemam pojma, ne sećam se baš, davno sam gledao anime, ali i onako ne obraćam pažnju na muziku tako da.
Ovo je anime koji sam pogledao kad sam bio bolestan, i onako, svideo mi se, mada je pun klišea i koječega. Borbe, tajne, zapleti su bili sasvim dovoljni da me nateraju da anime pogledam do kraja, iako sam posle kraja morao da odem na wikipediju i pogledam ko su tačno ti heroji sa „originalnim“ imenima da bih shvatio u potpunosti samu srž priče.
Fate/Stay Night Fate-stay-night
Назад на врх Go down
https://vampireknight4um.forumotion.com
 
Fate/Stay Night
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Vampire Knight 4um :: OFF topic :: Anime-
Скочи на: