Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Dobro došli na Vampire Kinght forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Vampire Knight 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je srpski 4um o animeo Vampire Knight
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Kurozuka..........

Go down 
АуторПорука
Zero`s girl
Admin
Admin
Zero`s girl


Posts : 238
Join date : 23.11.2009
Age : 27
Location : Cross Academy

Kurozuka.......... Empty
ПорукаНаслов: Kurozuka..........   Kurozuka.......... EmptyThu Nov 26, 2009 5:44 am

Pre hiljadu godina, u fedualnom Japanu, carev brat, strahujući za svoj život, beži u šumu i tamo nalazi kolibu u kojoj živi prelepa žena, Kuromitsu. Ona mu dopušta da se nastani kod nje, ali postavlja jedan uslov: ne sme nikada ući u njenu sobu. Momče se, kako to inače biva, ludo zaljubljuje u misterioznu devojku i ne mogavši da odoli znatiželji otkriva kakve se groteskne stvari dešavaju u pomenutoj sobi u koju nije smeo kročiti. Tu počinje prava priča, koja nas vodi hiljadu godina u budućnost, gde se protogonist pokušava izboriti sa Crvenom Armijom, i sa amnezijom koju ima već duže vreme...
Kakve sam nade polagao u ovaj anime! Pun akcije, animacija odlična...Eh, ali nije sve onako kako mi zamišljamo. U životu nisam konfuznijeg anime ostvarenja pogledao; nije me sramota reći da ništa nisam skontao u ovom jebenom serijalu, tek neke tuc-muc delove i parčiće generalne fabule, koja se čini kompleksnijom nego što zaista jeste. Kraj animea je totalni fijasko; nakon što kroz čitav serijal Kuromitsu usmerava Kuroa rečima „sve će ti na kraju biti jasno“ (time usmerava i gledaoca, koji se nada da će kraj pojasniti konfuznu radnju) to, dragi moji čitaoci, kraj uopšte ne čini. Ne. Ne. Ne. Na kraju nam ostaje mnogo nerazjašnjenih pitanja – baš kao u Shigurui: Death Frenzy anime ostvarenju kojeg sam već popljuvao na Anime Jedinici. A sad slede dobre strane ovog serijala:
Animacija je jednom rečju odlična. Stvarno, ako sam u nečemu uživao u ovom serijalu to je crtež i animacija. Nemam dovoljno reči kojim bih opisao ovako dobro anmirano ostvarenje. Dalje. Što se tiče likova, oni su jednolični i dosadni; koliko god se Kuro i Kuromitsku voleli, koliko god nekih romantičnih scena bilo, ne saznajemo zbog čega se oni toliko vole. Imaju neka slična verovanja, ambicije i to je sve.
Elem, mislio sam da će mi ovo anime ostvarenje ući barem u top 20, ali je na kraju ispalo jedno od najgorih ostvarenja što sam pogledao. Jeste, puno je akcije, drame, postapokalipse, ali nije samo to dovoljno; potrebna je dobro formirana priča, koju ovaj anime uopšte nema. Za kraj, posuđujem Fingijeve reči: Perin, over and out Smile
Kurozuka.......... Kurozuka
Назад на врх Go down
https://vampireknight4um.forumotion.com
 
Kurozuka..........
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Vampire Knight 4um :: OFF topic :: Anime-
Скочи на: